2024

9. märts. Siin on näha, mis töödeldud talvisest kaosest kogudusemaja aias edasi sai. Korda aitasid luua Kaidi, Vahur, Ellen, Otto, Margit – suurimad tänud meile kõigile! (fotod: Margit)

Selle talve lumi räsis kogudusemaja aia puid-põõsaid sama mastaapselt nagu mujalgi Eestis. Siin on näha vaid üks koorem sellest, mis Raimond oma tehnikaga kogus (foto: Raimond)

26. veebr saabusid tähtsad inimesed (muinsuskaitseametnikud, tööde tegijate esindajad) ja seejärel saab alustada kiriku käärkambri remondiga (foto: Raimond)

foto: Raimond

4.veebr. jumalateenistus. Koguduse hooldajaõpetaja ametisseseadmine praost Marko Tiituse poolt (foto:Margit)

Kultuuririkkuse aasta algust kuulutasid ka meie kiriku kellad (vt ja kuula videot sellest)

Koos jõulusid ära saatmas (foto: Raimond)