Köster G. Rosenberg vanema hauatähis Papi kalmistul (Fotod: Raimond)

Nii seisis hauakivi aastakümneid

Töö hauakivi uuendamiseks käib

Ongi valmis

Tööpäeva lõpus nägi hauakivi välja nagu siis kui see tänuks G. Rosenbergile püstitati. Tänu annetajale, tänu meistrile!

Meie – Viljandimaa praosti Hedi Vilumaa ametisse seadmine (foto: Raimond)

Meie oma õpetaja Villu (foto: Raimond)

Toetajatele, annetajatele, koguduserahvale! – Saad vaadata Raimondi fotodelt, mis juba käärkambriga ilusat juhtunud on

Põrand betoonivalu ootel