2024

Toetajatele, annetajatele, koguduserahvale! – Saad vaadata Raimondi fotodelt, mis juba käärkambriga ilusat juhtunud on

Põrand betoonivalu ootel
taaslaotud sein
töömehed vana krohvi eemaldamas
detail vanast krohvialusest seinast

9. märts. Siin on näha, mis töödeldud talvisest kaosest kogudusemaja aias edasi sai. Korda aitasid luua Kaidi, Vahur, Ellen, Otto, Margit – suurimad tänud meile kõigile! (fotod: Margit)

Selle talve lumi räsis kogudusemaja aia puid-põõsaid sama mastaapselt nagu mujalgi Eestis. Siin on näha vaid üks koorem sellest, mis Raimond oma tehnikaga kogus (foto: Raimond)

26. veebr saabusid tähtsad inimesed (muinsuskaitseametnikud, tööde tegijate esindajad) ja seejärel saab alustada kiriku käärkambri remondiga (foto: Raimond)

foto: Raimond

4.veebr. jumalateenistus. Koguduse hooldajaõpetaja ametisseseadmine praost Marko Tiituse poolt (foto:Margit)

Kultuuririkkuse aasta algust kuulutasid ka meie kiriku kellad (vt ja kuula videot sellest)

Koos jõulusid ära saatmas (foto: Raimond)